Logo Przyjazny psycholog

Blog psychologiczny - egzamin na prawo jazdy

Blog - egzamin na prawo jazdy zawiera ciekawostki psychologiczne, wpisy, artykuły i publikacje z mojej codziennej praktyki. Serdecznie zapraszam na konsultację psychologiczną online w Bydgoszczy. 

Podczas pracy w WORD, udzieliłam wielu porad psychologicznych kandydatom przystępującym do egzaminów na wszystkie kategorie prawa jazdy, w celu obniżenia napięcia towarzyszącego w trakcie egzaminu. Przez kilka lat towarzyszyłam również zdającym podczas egzaminów praktycznych, po to by łatwiej było im utrzymać koncentrację uwagi na poszczególnych zadaniach, by mogli wykorzystać umiejętności prowadzenia pojazdu i uzyskać pozytywny wynik z egzaminu. Jednocześnie obserwowałam pracę egzaminatorów pod kątem kultury przeprowadzania egzaminów.

Aby lepiej wspierać moich klientów i pacjentów podczas egzaminów na prawo jazdy, dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe  na kierunku Psychologia Transportu oraz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie. 


Egzamin na prawo jazdy - blog psychologiczny

Autor - Magdalena Podolska

Blog - egzamin na prawo jazdy zawiera ciekawostki psychologiczne, wpisy, artykuły i publikacje z mojej codziennej praktyki. Serdecznie zapraszam na konsultację psychologiczną online w Bydgoszcz (...)

Przyczyny niezdanego egzaminu na prawo jazdy

Autor - Magdalena Podolska

Jakie są najczęstsze przyczyny niezdanego egzaminu na prawo jazdy? Najczęstsze powody niezdanego egzaminu na prawo jazdy mogą obejmować: 1. Brak odpowiedniego przygotowania do egzaminu - kandydat (...)

Jak psycholog może pomóc w egzaminie na prawo jazd…

Autor - Magdalena Podolska

Wsparcie psychologa - egzamin na prawo jazdy. Jak zdać egzamin na prawo jazdy i cieszyć się bezstresową podróżą własnym autem? Psycholog może pomóc osobie przygotowującej się do egzaminu na pr (...)

Jak zdać egzamin na prawo jazdy

Autor - Magdalena Podolska

Jak zdać egzamin na prawo jazdy i nie stresować się?  Jest kilka sposobów, które mogą pomóc zdać egzamin na prawo jazdy i zarazem zmniejszyć stres związany z nim: 1. Przygotowanie się od (...)

Prawo jazdy w wieku 50 lat

Autor - Magdalena Podolska

Na pięćdziesiąte urodziny moje dzieci zrobiły mi prezent, wykupiły kurs na prawo jazdy kat. B. Faktycznie, przecież nie chciałam obciążać dzieci, chciałam być samodzielna, chciałam jeździć samochode (...)

Egzamin na prawo jazdy - z praktyki psychologa...

Autor - Magdalena Podolska

Jeżeli uzyskałeś negatywną ocenę z egzaminu i chcesz porozmawiać o tym z psychologiem, nie krępuj się. Rozmowa pozwoli ci zrozumieć swoje reakcje i zachowania podczas egzaminu. Dzięki temu lepiej pora (...)


Umów wizytę OnLine >>

[porada psychologa w Bydgoszczy, egzamin na prawo jazdy, jak zdać egzamin na prawo jazdy, psycholog WORD, psychoterapia Bydgoszcz, psycholog online Bydgoszcz, leczenie depresji Bydgoszcz, Magdalena Podolska psycholog, stres i napięcie - porada psychologa, konsultacja psychologiczna w Bydgoszczy] 

Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest przypadkowe. Imiona i nazwiska są fikcyjne. Wszelka zbieżność jest przypadkowa. Wszelkie przedstawione zdarzenia i osoby są fikcyjne.

Obraz autorstwa pressfoto na Freepik

Popularne słowa kluczowe...