Logo Przyjazny psycholog

Ekshibicjonizm emocjonalny

Ekshibicjonizm emocjonalny

Nie wiem jak mam postąpić. Od wielu lat czuję się upokarzany przez moją żonę kiedy jesteśmy w towarzystwie. Niechętnie to robię ale gdy wychodzimy do rodziny, znajomych partnerka opowiada przy wszystkich z najdrobniejszymi szczegółami o swoich przemyśleniach, przeżyciach, kłopotach rodzinnych, najskrytszych marzeniach i najintymniejszych aspektach naszego związku. To jest dla mnie nie do wytrzymania. Nie ufam mojej żonie. Stronię od ludzi, nie chcę spotykać się z rodziną, znajomymi. Nie chcę przeżywać tego horroru. Jak mam postąpić, jaką podjąć decyzję? Jak mam dalej żyć w tym związku? Czy jest nadzieja, że stosunek mojej małżonki do mnie się zmieni? Czy jest jakaś szansa? Sam powoli w to zaczynam powątpiewać.

W przypadku potrzeby wsparcia psychologa, opanowania stresu, lęku i napięcia - rekomendujemy rozmowę / konsultację z psychologiem również online. Zapraszam.

Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest przypadkowe. Imiona i nazwiska są fikcyjne. Wszelka zbieżność jest przypadkowa. Wszelkie przedstawione zdarzenia i osoby są fikcyjne.

Popularne słowa kluczowe...