Logo Przyjazny psycholog

PSYCHOLOG BYDGOSZCZ - PSYCHOLOG ONLINE - CENNIK.

Ile kosztuje konsultacja psychologiczna w Bydgoszczy? 

  • Porada psychologa / sesja terapeutyczna 60 min.: 150 zł. 
  • Pakiet 5 sesji: 499 zł. 

  ZAMÓW PORADĘ ON-LINE

 Zawsze otrzymasz wsparcie psychologa. W przypadku złożonych spraw możesz umówić się z psychologiem na kolejne konsultacje i terapie. 

Jak i kiedy i ile zapłacę za konsultację psychologiczną w Bydgoszczy?

Zapłata za poradę następuje na podstawie faktury z możliwością wykonania systemowo szybkiej płatności on-line. Konsultacja odbędzie się po dokonaniu płatności. 

Obsługujemy szybkie płatności on-line, płatności kartą, blik. 

blik

Opłat można dokonać również na podstawie poniższych danych:

UC Consulting Sp. z o.o.
85-801 Bydgoszcz, Techników 6/17
Nr konta: 16 1050 1139 1000 0090 8036 6918

Tytuł wpłaty: konsultacja psychologiczna

Nazwisko i imię wpłacającego.

A jeśli moja sprawa jest bardzo skomplikowana i złożona?

Psycholog udzieli wsparcia. Możesz umówić się indywidualnie na kolejne sesje. 

PAMIĘTAJ: Jeśli sprawa jest skomplikowana - to nie problem.  Zawsze szukam najlepszego rozwiązania. 

Ile trwa pojedyńcza porada / konsultacja psychologiczna w Bydgoszczy?

Konsultacja / pojedyncza sesja trwa 60 minut.

Czy psycholog online ma sens?

Tak. Terapia online jest tak samo skuteczna jak wizyta w gabinecie. Znajduje potwierdzenie w tysiącach sesji. Dla wielu osób jest to świetna alternatywa. Pozwala na obniżenie kosztów, jest wygodna, daje więcej komfortu i intymności. Pacjent wybiera, czy terapia prowadzona jest tylko głosowo czy na wizji. 

Na czym polega konsultacja / psychoterapia?

Psychoterapia to jedna z metod leczenia schorzeń, zaburzeń i nieprawidłowości dotyczących ludzkiej psychiki. W zależności od problemu i stopnia jego nasilenia, stosuje się różne rodzaje i metody psychoterapii. Do najpopularniejszych metod zalicza się terapię psychodynamiczną, humanistyczną, systemową, poznawczo-behawioralną, psychoterapię Gestalt czy terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach. Wszystkie łączy wspólny element, jakim jest bezpośredni kontakt psychoterapeuty z pacjentem. Zakres porady odpowiada tradycyjnej konsultacji podczas wizyty w gabinecie. 

W jakim czasie uzyskam odpowiedź?

Jeśli zapytanie zostanie przesłane przez formularz, skontaktuję się z Tobą niezwłocznie mailowo lub telefonicznie celem ustalenia szczegółów konsultacji. 

Wygoda korzystania z systemu

Pytania można zadawać telefonicznie lub w formularzu na stronie przyjaznypsycholog.com. Konsultacja odbywa sie on-line najczęściej w telekonferencji. 

Poufność i bezpieczeństwo

Wszystkie informacje są poufne. Jesteś bezpieczny. Strona jest zabezpieczona ceryfikatem i szyfrowana SSL. 

ssl secure

Bezpieczeństwo i poufność informacji są niezbędne, aby zagwarantować Państwu komfort usługi na najwyższym poziomie. Stosując aktywną ochronę danych przed zagrożeniami internetowymi (wirusami, spamem, hackerami) zapewniamy, że efekty naszej współpracy nie zostaną utracone ani niezabezpieczone.

Czy dostanę fakturę po dokonaniu płatności?

Zawsze otrzymasz fakturę VAT. W tym celu prosimy o podanie danych do faktury. Wszystkie zlecenia i płatności  są ewidencjonowane w systemie bankowości elektronicznej.

słowa kluczowe: Psycholog Bydgoszcz, ile kosztuje porada psychologa w Bydgoszczy, cennik psycholog Bydgoszcz, psycholog Bydgoszcz cena

Popularne tagi...